Консалтинг у сфері управлінського обліку

Система управлінського обліку та звітності - необхідний інструмент управління бізнесом, це процес управління в рамках планування, обліку фактичного виконання, аналізу та контролю, а також розподілу зон відповідальності в рамках ведення бізнесу в розрізах проектів, компаній, структурних підрозділів, напрямів, номенклатури продуктів та інших аналітичних сегментів. Рішення завдання ефективного управлінського обліку лежить у реалізації таких інструментів:

Управлінський облік

Ідентифікація, вимір, збір, систематизація, аналіз, розкладання, інтерпретація і передача інформації, необхідної для управління бізнесом.
Детальніше

Контроль та ревізія

Система спостережень і перевірки відповідності процесу функціонування керованого бізнесу прийнятим управлінським рішенням, визначення результатів управлінських впливів на керований об'єкт і відхилень, допущених у ході виконання цих рішень.
Детальніше

Бюджетування

Процес узгодженого планування та управління діяльністю підприємства за допомогою показників, які дозволяють визначити внесок кожного підрозділу і кожного менеджера в досягнення цілей.
Детальніше