Розробка та експертиза цивільно-правових договорів

Розробка та експертиза цивільно-правових договорів є дуже відповідальним процесом, тому що договір - це основний документ, що регулює відносини суб'єктів підприємництва, а також відносини з державними органами. Професійно складений і легітимний договір - це забезпечення захисту законних інтересів підприємства та/або його власників.

Комплексно-системний підхід до ведення бізнесу обумовлює необхідність розробки цивільно-правового договору з урахуванням усіх можливих наслідків, пов'язаних із виконанням договору, а також необхідність обліку податкових та інших наслідків. Крім того, важливо не залишати без уваги інтереси зацікавлених осіб, акціонерів (учасників), ревізора і т.п. Значення має все - вибір виду договору, складання договору, в тому числі опис предмета і обов'язків, визначення різних наслідків і механізму вирішення суперечок і т.д.

Експертиза цивільно-правових договорів необхідна для впевненості в тому, що всі правові документи підприємства складені професійно, з урахуванням всіх норм законодавства. Договір - це найважливіший документ у процесі ведення бізнесу. І він неодмінно повинен бути складений професійно, тому що від цього залежить дуже багато. Як будуть реалізовані права і інтереси підприємства, наскільки надійно підприємство захищене від збитків, наскільки умови договору відповідають всім законодавчим нормам і т.д. Всі ці моменти необхідно передбачити в договорі.

Тому розробку всіх правових документів та експертизу, а також безпосереднє складання договорів, безпечніше покласти на професіоналів з великим досвідом роботи і необхідною компетенцією. Це гарантія успішного ведення бізнесу і надійний захист підприємства.