Юридичний консалтинг

Юридичний консалтинг - це консультації з питань податкового, земельного, трудового, процесуального, фінансового, банківського, цивільного, господарського права та інших сфер законодавства.

Основним завданням юридичного консалтингу є професійне сприяння захисту прав і законних інтересів підприємства та його власників, у тому числі і в судовому порядку.

Робота бізнесу в правовому полі - це спокій і захист керуючих і власників бізнесу. Сучасне правове поле, на жаль, прагне відхилити навіть найчесніші наміри за його межі. Зрозуміти межі правового поля і межу законності іноді складно навіть штатним юристам, особливо в умовах постійного процесу змін законодавства.

Це невід'ємна частина сучасного бізнесу. Для безпечного ведення бізнесу необхідно постійно відстежувати зміни в законодавчій базі, що під силу тільки юристам-професіоналам, які мають постійну практику, відточені технології та зв'язки, постійно підвищують свою кваліфікацію.

Юридичний консалтинг умовно можна розділити на такі складові:

Внутрішня документація

Сукупність документів, що регулюють внутрішнє життя підприємства: положення про структурні одиниці, внутрішні норми і правила відносин між структурними одиницями підприємства в галузі планування, звітності, передачі інформації, обліку, зовнішніх контактів і т.п.
Детальніше

Розробка та експертиза цивільно-правових договорів

Це дуже відповідальний процес, тому що договір - це основний документ, що регулює відносини суб'єктів підприємництва, а також відносини з державними органами.
Детальніше

Юридичний супровід процедур реєстрації та реорганізації підприємств

Комплекс послуг, спрямований на якісне і своєчасне виконання операцій по реєстрації або реорганізації підприємств.
Детальніше

Представництво інтересів у державних установах і судах

Процес пошуку найбільш раціонального вирішення бізнес-завдань, а також його реалізації.
Детальніше