Юридичний супровід процедур реєстрації та реорганізації підприємств

Юридичний супровід процедур реєстрації та реорганізації підприємств - це комплекс послуг, спрямований на якісне і своєчасне виконання операцій по реєстрації або реорганізації підприємств.

Реєстрація підприємства (юридичної особи) – це алгоритм необхідних дій, спрямованих на правове оформлення правоздатності та дієздатності підприємства.

Найчастіше використовуються дві найпростіші організаційно-правові форми підприємництва - це товариство з обмеженою відповідальністю і приватне підприємство.

Реєстрація підприємств – це досить насичений процес, що вимагає низки певних знань, який краще всього довірити професіоналам, які займаються цим на високому рівні.

Реорганізація підприємства — припинення діяльності і виникнення на базі реорганізованого підприємства одного або кількох нових юридичних осіб, які беруть на себе його майнові права і зобов'язання. В даний час законодавством України передбачено п'ять способів реорганізації підприємства: реорганізація виділенням, приєднанням, злиттям, перетворенням та поділом.